image 1@3x

Jestem Mila,

Jestem life coachem i trenerem odporności psychicznej. Absolwentką psychologii w zarządzaniu, psychologii społecznej. Pomagam wprowadzać zmiany, nowe nawyki i budować lepsze życie.

Kiedyś byłam na Twoim miejscu

Jeszcze jakiś czas temu nieustannie w swojej głowie słyszałam ten podstępny głos, który powstrzymywał mnie przed działaniem, kwestionował moje wybory i podkopywał pewność siebie. Mimo, że skończyłam Psychologię na kierunku Zarządzanie, byłam aktywna zawodowo i mocno angażowałam się w rozwój biznesu mojego Michała, to uważałam, że wciąż mam za mało kompetencji i doświadczenia, aby zacząć działać na własną rękę. Przez ten cały czas nieświadomie pielęgnowałam w sobie tzw. syndrom oszusta, który zatrzymywał mnie na drugim planie.

Obrałam sobie schronienie za plecami mojego męża. I ukrywałam się tam coraz bardziej i bardziej.

Jeszcze dwa słowa o moim przeciwniku – syndrom oszusta to podstępny głos w głowie, który bardzo skutecznie powstrzymuje przed działaniem. Bardzo mocno potrafi umniejszyć moje umiejętności, osiągnięcia. Sprawia, że przestaje wierzyć, że co robię i potrafię to moja zasługa. Choć Michał mnie za każdym razem zachęcał do wyjścia przed szereg, to ja chowałam się coraz bardziej i bałam odezwać, mówiłam: nieee, Ty wiesz lepiej, ja tak dobrze nie potrafię, nie wiem, nie umiem, nie mam, kompetencji, doświadczenia,( …. – wpisz dowolną wymówkę! )

Nigdy nie jest za późno

Najpierw przyszła refleksja. Coraz bardziej uwierała mnie myśl, że nie robię tego co chciałabym robić. Zaczęłam zastanawiać się, co powstrzymuje mnie przed robieniem tego, czego naprawdę chcę. Podeszłam do tego na zasadzie konsultacji samej ze sobą, zadawałam sobie (dla mnie) bardzo trudne i niewygodne pytania, zatrzymałam się też na moich nawykach – które mnie wspierają, a które sabotują moje działania. Uważnie badałam co stoi za każdą decyzją jaką podejmuje. Poświęciłam sporo czasu na przewartościowanie mojego życia i podjęłam decyzję o zmianie.

Już na studiach – jestem absolwentką psychologii w zarządzaniu, zaczęłam się interesować tym dlaczego nie zawsze ludzie nie zawsze robią to, co chcą robić i dlaczego tak łatwo szukanie wymówek staje się naszym sposobem na życie. Zaczęłam swoją przygodę z psychologią nawyków, chciałam poznać działanie siły woli, dlaczego są tak duże rozbieżności między przekonaniami, motywacją, oczekiwaniami czy zamiarami a samym działaniem.

Dziś pomagam innym

Dziś dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pomagam walczyć ze słomianym zapałem.

Współpracuję ze swoim mężem (już Doktorem!), wspieram tysiące jego podopiecznych w zmianie nawyków żywieniowych i zrzucaniu zbędnych kilogramów. Moje zaplecze psychologiczne (aktualnie studiuje psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS), ciągłe zgłębianie wiedzy o psychologii nawyków, ale i doświadczenie jakie zdobyłam zarówno na swoim przykładanie, ale i pracy z kobietami pozwoliły mi nauczyć się mechanizmów, które działają.

Uczę jak za pomocą małych zmian możemy osiągać swoje cele i zmieniać nawyki żywieniowe i robić na własnych warunkach. Zapewniam to tysiącom kobiet i pokazuje jak sprawić by zdrowy styl życia stał się codziennością.

Teraz czas na Ciebie!