Jaka jest zawartość smutku w czekoladzie?

Wiesz, co jesz. Ale czy wiesz dlaczego? Razem odkryjemy, jakie emocje czyhają pod Twoim talerzem, żebyś uwolniła się od nadmiarowych kalorii i jednocześnie odzyskała radość z jedzenia.

Jeśli tu jesteś, jest spora szansa, że tabele kaloryczności znasz już na pamięć. Ale czy wiesz, ile w czekoladzie, chipsach i lodach jest złości, frustracji albo radości?

Największym wyzwaniem w utrzymaniu zdrowej diety wcale nie jest odmawianie sobie słodyczy, ale zrozumienie, skąd ta potrzeba się bierze. Równie ważne jak to, co jesz, jest to, dlaczego jesz. W workbooku odkryjemy tajny składnik Twoich zachcianek, żebyś zamieniła wewnętrzną sabotażystkę w przyjaciółkę i mogła odbudować zdrową relację z jedzeniem.

Mam na imię
Mila

Od 6 lat pomagam kobietom poprawiać relacje z jedzeniem i dietą. 

Ja też kiedyś byłam na Twoim miejscu. Też się bałam, emocje i stres przejmowały kontrolę nad moim talerzem, ale… powiedziałam dość! To moje życie i moje zasady, chcę czuć się dobrze i swobodnie, chcę panować nad swoim życiem. Chcę rozumieć wszystkie sygnały mojego ciała, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. A teraz chcę Ci pokazać, że Ty też możesz odzyskać kontrolę i kontakt ze sobą.

W Centrum Respo razem z mężem promujemy indywidualne podejście do diety, która zamiast narzucać surowe restrykcje stawia na trwałe zmiany na lepsze. To przynosi świetne efekty! Wiem jednak, że wiele osób zmaga się z problemami, których nie rozwiąże żadna dieta, bo ich źródło leży głębiej, w samej relacji z jedzeniem.

Dlatego teraz postanowiłam sięgnąć właśnie tam. W oparciu o psychologię, techniki rozwojowe, mindfulness oraz narzędzia coachingowe razem zaopiekujemy się tym, dlaczego jesz

Korzyści, które zyskasz po kursie:

Poznasz nowe sposoby spojrzenia na stresujące sytuacje

Nauczysz się minimalizować stres i niepokój oraz jego objawy poprzez praktykę medytacji

Zmienisz nastawienie do stresu i zaczniesz wykorzystywać jego potencjał

Poznasz przyczyny zakłócania wzorców emocjonalnych, które wywołują stres

Nabędziesz umiejętność radzenia sobie ze stresem poprzez i praktykę medytacji

Gwarantuję, że po pracy z tym e-bookiem:

będziesz umiała rozróżnić głód fizyczny od głodu emocjonalnego, 

w Twoim życiu zapanują większy spokój i uważność,

a pozytywne zmiany w Twoich nawykach zostaną z Tobą na stałe!

Został on stworzony z dbałością o każdy szczegół dla każdej osoby, która boryka się:

I jesteś gotowa włożyć w to trochę pracy.

TYLKO TERAZ

Skorzystaj z premierowej zniżki

169  + tylko teraz: dziennik w prezencie

To nie dla Ciebie, jeśli...

masz dobre relacje z jedzeniem i ze swoim ciałem,

umiesz opanować swoje zachcianki lub nie zamierzasz z nich rezygnować,

nie chcesz zmieniać swojego stylu życia na zdrowszy,

szukasz szybkiej pigułki i efektów z dnia na dzień.

Nie będę czarować...

Ta kursoksiążka wymaga od Ciebie zaangażowania i pracy. Choć jej treść pewnie dałoby się połknąć w weekend, to z samego czytania nic nie wyniknie. Żeby poczuć efekty, musisz wykonywać ćwiczenia. Dać sobie czas na przemyślenie wielu spraw, a później wytrwale pracować nad nawykami.

Mogę Ci za to obiecać, że pomogę Ci zrozumieć cały proces, a każdy kolejny krok będę Ci ułatwiać, jak to tylko możliwe. Aż odkryjemy, co jest pod Twoim talerzem.

Co (od)zyskasz w tym procesie?

--> pewność siebie

--> radość z jedzenia

--> wiedzę, jak regulować emocje, i narzędzia do tego

--> trwałą zmianę nawyków żywieniowych

--> zrozumienie mechanizmów sterujących zachciankami

--> wolność od wyrzutów sumienia

Istnieje możliwość przerwania ciągłego cyklu stresu i towarzyszącemu mu napięcia. Dzięki odpowiednim narzędziom i specjalistycznej wiedzy zawartych w tym kursie to Ty będziesz decydowała o tym, jak pokierujesz swoimi wyborami i życiem.

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli...

Dlaczego ten kurs?

Jest napisany prostym i przystępnym językiem. Metody i narzędzia z jakich możesz skorzystać zawarte w tym kursie wymagają tylko kilku chwil i systematyczności w stosowaniu, a przynoszą wspaniałe efekty

Wiedza zawarta w tym kursie bazuje na rozwiązaniach praktycznych, które od razu możesz zacząć stosować w swoim życiu

Jest napisany na podstawie własnych doświadczeń i eksperckiej wiedzy, aby pomóc Ci jak najlepiej funkcjonować w życiu

Promocja

Zapisz sie na kurs już dziś, aby skorzystać z promocji

650 zł brutto, w tym 23% VAT

Spis treści plan kurs

Bonus

  • Dowiesz się czym jest mindfulness i jak wykorzystać je w praktyce
  • Otrzymasz zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci śledzić swoje postępy oraz spostrzeżenia z medytacji

Materiały audio:

  • Relaksacja + medytacja
  • Ćwiczenia oddechowe

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc

Poznasz przydatne narzędzia

Kurs został przygotowany w taki sposób, aby praca nad tematem wiązała się z realnymi zmianami zachodzącymi w Twoim życiu. Otrzymasz przydatne narzędzia do radzenie sobie ze stresem oraz poznasz specyfikę sytuacji stresowych, mechanizmy nimi rządzące i poznasz własne schematy, o których prawdopodobnie istnieniu nie wiesz. Zadbam o to, aby w prosty, ciekawy sposób psychologiczna wiedza stała się narzędziem wspierającym Twoje zmiany.

Poznasz skuteczne sposoby

W każdym module znajdziesz praktyczne informacje związane sobie z radzeniem w sytuacjach stresowych. Opowiem Ci o tym, co wpływa na pojawianie się chronicznego stresu, a co wspiera Twoje zdrowe podejście do życiowych wyzwań. Dowiesz się jak w konkretny sposób przeciwdziałać szkodliwym skutkom stresujących sytuacji.

Wykorzystasz sprytne triki

Podczas kursu poznasz, oparte na badaniach naukowych sposoby radzenie sobie ze stresem. Zależy mi na pokazaniu Ci prostych trików, które można zastosować od razu oraz na przedstawieniu zmian, które możesz wprowadzić w życie. Dowiesz się, jak zbudować wokół siebie przestrzeń, w której stres nie jest wrogiem, ale przyjacielem.

PROMOCJA

MTQ Plus + Konsultacja

Badanie kwestionariuszem MTQ Plus dla 1 os.

650 zł brutto, w tym 23% VAT

Zastrzeżenie

Ten kurs jest przeznaczony wyłącznie do celów psychoedukacyjnych.

Ten kurs nie ma na celu zastąpienia porady medycznej lub terapeutycznej. Nie stanowi relacji psychoterapeutycznej. 

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kurs to inwestycja, ale chcę, aby była w 100% wolna od ryzyka. Jeśli zapoznasz się z materiałem, wykonasz ćwiczenia, a mimo to nie uznasz programu za wartościowy, zwrócę Ci pieniądze w ciągu 7 dni od zakupu.

Faq

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Viverra aliquet vel, lacus viverra blandit. Morbi gravida et cras sem et id aenean eget. Volutpat ut ornare ut eget senectus arcu, aliquam, vitae, viverra. Hac nisl.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Viverra aliquet vel, lacus viverra blandit. Morbi gravida et cras sem et id aenean eget. Volutpat ut ornare ut eget senectus arcu, aliquam, vitae, viverra. Hac nisl.